Nelly Drell"EMOTSIOON"
19.august 2017 - 08.oktoober 2017
Narva Muuseumi kunstigalerii, Vestervalli tn 21, Narva, Ida-VirumaaLaupäeval, 19. augustil 2017 kell 16.00 avatakse Narva Muuseumi kunstigaleriis Eesti Maalikunstnike Liidu liikmete näitus "Emotsioon".

 

Emotsioon on lugu, mida me mõistuse abil räägime tunnetest. See on seotud mõtete ja mälestustega, olles mõjutatud minevikust ja eelnevatest kogemustest. Tunded ja emotsioonid võivad olla elus ühed suurimad naudingud, aga ka suurimad nuhtlused. Läbi tunnete räägib meie hing.

Emotsioon tekib, kui inimene hindab olukorda enda jaoks oluliseks. Selles on ka kellegi teise inimese energia, mis on segatud meie ego ja mõtetega. Oluline on osata emotsioone kuulata ja mõista, kuna tunnetel rajaneb kogu meie elu. Ükski emotsioon või tunne ei ole kunagi tähtsusetu või mõttetu.

Näitusel esitatud tööd on alguse saanud sügavalt loovate inimese elukogemuste, mõtete, ideede ja unistuste varakambrist, rikka sisemaailma järkjärgulise avastamise kaudu.

Näitusel osalevad: Stanislav Antipov, Jüri Arrak, Ivi Arrak, Kadri Bormeister, Marju Bormeister, Ove Büttner, Nelly Drell, Herlet Elvisto, Evi Gailit, Lemme Holdre, Ashot Jegikjan, Kalli Kalde, Olesja Katšanovskaja, Kristiina Kivirand, Gennadi Kurlenkov, Tiia Külv, Ivar Kaasik, Ado Lill, Eha Luik, Helle Lõhmus, Anne Moggom, Maarit Murka, Peeter Must, Maarja Nõmmik, Tiit Põdra, Maria Sidljarevitš, Kätlin Stahl, Maret Suurmets Kuura, Karl-Erik Talvet, Tiina Tammetalu, Heli Tuksam, Maris Tuuling, Kristiina Pärk, Einar Vene.

Kuraator: Nelly Drell

Näitus jääb avatuks 8. oktoobrini 2017.

Lisainfo tel +372 359 9230, info@narvamuuseum.ee

Järgmine näitus:
Vaata kõiki näituseid