Nelly Drell
Figuraalmaal Portree Loodus Natüürmort Linnavaated Abstraktne kunst Joonistused
Järgmine näitus:
19.08 - 08.10 2017
"EMOTSIOON"
Narva Muuseumi kunstigalerii, Vestervalli tn 21, Narva, Ida-Virumaa

01.01 - 31.12 2017
"Rahu"
GALERIE 12 AVENUE DES ARTS ja GALERIE LA VERRIERE, Pariis

Telli Nelly Drelli uudiskiri
Liitu
"Männid"

2004
õli
lõuend
64x80cm

Teised Nelly'st"Ta näeb välja nagu blond Miss Worldi finalist ja maalib nagu vindunud akadeemik. Pean Drelli sündinud joonistajaks ja sündinud maalijaks, kunstnikuks, kellele juba loomupoolest sobib akadeemiline stuudium ja kipsijoonistus - väga haruldane omadus temavanuste kunstnike puhul."

-Harry LiivrandNelly Drell on noor, kuid ta on näidanud üles imetlusväärset meelekindlust tegemaks endast täpselt sellise kunstniku, nagu ta tahab olla ja nagu tal on vaja olla. Hämmastav on see, millised asjad - inimesed ja kohad - välja näevad: sellised nagu nad tõeliselt ongi, mitte nagu nad kunstniku fantaasias näida võivad. Ta avardas Eestis saadud esialgset väljaõpet edasiõppimisega Ühendriikides, kus jätkuvalt eksisteerib võimas realismitraditsioon. Ilmselgelt on ta vaimustuses enamikule nüüdiskunstnikest valdavalt kaduma läinud tehnilisest meisterlikkusest.

-Edward Lucie-Smith"Ta suudab modelleerida kujutise ka rapsakate pintslilöökidega, anda sellele sügavuse tonaalsuste õrna tempereerimisega ja mis põhiline - annab kujutisele asise veenvuse. Drell ei varjuta oma nägemusi taktitundelise ja delikaatse kunsti-uduga. Ta maalib need üles halastamatu aususega."

-Johannes Saar